Matterhorn czyli hurtownia w hurtowni

matterhorn integracja sklepu z hurtownią dropshipping

Bo taki jest model biznesowy Matterhorn, by zebrać do siebie jak największą ilość hurtowni i producentów odzieżowych. Dlatego dropshipping może działać tutaj w drugą stronę w przypadku gdy jesteś hurtownią i chciałbyś żeby Twoje produkty znalazły się u jednego z największych dostawców odzieży damskiej.

Integracja z Matterhorn to potężna baza produktów w działającym sklepie internetowym. Nie ma potrzeby integrowania się z każdą hurtownią ( którą ma u siebie Matterhorn ) osobno – wystarczy jedna integracja.

Nie każdemu jednak taka ilość produktów jest potrzebna i woli bezpośrednią integrację z hurtownią która ma tylko wybraną grupę produktów np. sukienki. Bo przecież nie będziemy zaciągać do siebie takiej ilości produktów by na starcie wykluczyć np. 80% asortymentu którego nie chcemy u siebie w sklepie sprzedawać.

Jakie produkty znajdę w Matterhorn

Oferta hurtowni Matterhorn to głównie moda damska czyli sukienki, bluzki, koszule, żakiety i kurtki, bielizna, obuwie, płaszcze oraz w mniejszym stopniu moda męska. Oferowane produkty pochodzą z najlepszych firm odzieżowych:

  • Numoco – posiada w asortymencie sukienki, bluzki, kombinezony oraz koszule. Producent idealnie wychwytuje trendy w modzie i wprowadza je do swojej kolekcji – dodatkowo produkty cechują się najwyższą jakością wykonania.
  • Róża – odważna, seksowna i nowoczesna bielizna. Marka dostępna jest na wielu zagranicznych rynkach, a klienci cenią sobie wysoką jakość wykonania.
  • Nife – to kolejna Polska marka specjalizująca się w odzieży eleganckiej która idealnie potrafi połączyć dresscode z aktualnymi trendami
  • Marko – co roku potrafią stworzyć wyjątkową, kolorową kolekcję a w ich ofercie znajdziemy stroje kąpielowe i tuniki plażowe
  • Donna, Dursi, Click, Inello, Figl, Gabriella, Beauty Night, Anais, Makadamia oraz wiele innych których nie jestem w stanie opisać.

Jest ich aż 155 co daje na prawdę potężną bazę produktów

Sukienka z hurtowni Matterhorn firmy Numoco

Dlaczego integracja się opłaca?

Podejmując współpracę z prawdopodobnie największym dostawcą odzieży damskiej zyskujesz zainteresowanie na rynkach zagranicznych takich jak: Austria, Belgia, Czechy, Holandia, Francja, Niemcy, Rumunia, Węgry oraz na innych kontynentach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o promocję swoich produktów za granicą gdyż to sklepy działające w modelu dropshippingu oferują u siebie Twoje produkty.

Jeśli jesteś producentem odzieży i chciałbyś nawiązać współpracę z Matterhorn to należy spełnić szereg wymogów m.in. podpisania dokumentów o zasadzie zachowania poufności, trzeba dotrzymywać ustalonych terminów dostaw oraz zapewnić dostępność produktów. Szczegółowe informacje są podane na stronie Matterhorn.pl

Chcę sprzedawać produkty z Matterhorn

Umożliwi to moduł integracji sklepu z hurtownią Matterhorn dostępny w cenie 990 zł netto. To dostęp do 155 hurtowni jednocześnie pod jedną integracją. Nie ma potrzeby integrowania się z każdą hurtownią osobnym plikiem, wystarczy jedna integracja z Matterhorn.

Integrację zamówisz na Naszej stronie www.mhurt.pl/p1,integracja-sklepu-z-hurtownia.html

Integracja z Matterhorn możliwa na oprogramowaniu sklepu: PrestaShop, Shoper, WooCommerce, Shopify, KQS.store, Shopware, ClickShop, ShopGopld

Oprogramowania z którymi można zintegrować hurtownię Matterhorn

Zobacz pozostałe wpisy o dropshippingu:

2 Komentarzy do “Matterhorn czyli hurtownia w hurtowni

    1. Z jakimi konkretnie tezami się nie zgadzasz? Wpis o hurtowni Matterhorn jest czysto informacyjny więc żadne tezy nie są tutaj stawiane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *