Polski producent odzieży damskiej Numoco

numoco integracja sklepu dropshipping

Nasza Polska produkcja odzieży damskiej na nowo staje się popularna wśród osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania w stosunkowo niskiej cenie. Świadczy o tym coraz większe zainteresowanie modelem dropshippingu wśród przedsiębiorców chcących sprzedawać właśnie te produkty Polskie.

Hurtownia Numoco posiada odzież na każdą okazję, od codziennych ubrań typu bluzki, koszule, komplety po wieczorowe kreacje które są bardzo efektowne. Produkty w hurtowni Numoco przyciągają wzrok nie jednego mężczyzny więc kupują je Panie szukające sukienek na bal sylwestrowy czy też bardziej dopasowane na domówkę. Gdy przychodzi czas na studniówkę to maturzystki aż szaleją na punkcie różnorodności i wyboru w kolorystyce.

Producent odzieży Numoco potrafi idealnie wychwycić trend w modzie i wprowadzić go do swojej kolekcji co jest bardzo wielkim atutem. Potwierdza to fakt, że Numoco ma swoich odbiorców w całej Europie oraz w USA.


Dlaczego warto zintegrować się z Numoco?

Numoco udostępnia dla swoich odbiorców pliki XML oraz csv w różnych kombinacjach do własnego importu w 4 językach: Polskim, Angielskim, Czeskim oraz Niemieckim. Są to pliki w formacie Ceneo, formacie PrestaShop ( osobno kategorie, osobno produkty, osobno warianty ) w formacie facebook oraz pojedyncze pliki XML do szybkich aktualizacji samych cen i stanów magazynowych lub innych opcji.

W przypadku braku wiedzy informatycznej istnieje możliwość skorzystania z modułu mHurt do automatycznej integracji sklepu internetowego z hurtownią Numoco pod adresem:

www.mhurt.pl/p1,integracja-sklepu-z-hurtownia.html

Gotowa integracja hurtowni Numoco możliwa jest na oprogramowaniu sklepu: PrestaShop, Shoper, WooCommerce, Shopify, KQS.store, Shopware, ClickShop, ShopGopld

integracja sklepu

Oprogramowania z którymi można zintegrować hurtownię Numoco

Dodatkowo z hurtowni Numoco otrzymasz bardzo dobrej jakości zdjęcia produktów oraz zdjęcia wizerunkowe. Na filmach udostępnionych przez Numoco możemy zobaczyć jak wyglądała sesja fotograficzna zdjęć produktowych.

Obsługa dropshipping w Numoco

Z wielu źródeł posiadamy informację o bardzo dobrej jakości obsługi klienta b2b co też potwierdza Nasze osobiste odczucia gdyż współpracujemy z nimi już od kilku lat w zakresie obsługi informatycznej. Bardzo przyjazny personel to wizytówka i podstawa dobrej współpracy dlatego śmiało możemy polecić integrację z Numoco.

Zobacz pozostałe wpisy o dropshippingu:

2 Komentarzy do “Polski producent odzieży damskiej Numoco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *