Integracja z hurtownią Molos

integracja z hurtownią molos xml

Hurtownia Molos to ponad 12 000 produktów w ofercie ulokowanych w hali o powierzchni 1 300 m.kw. Dzięki systemowi elektronicznej kontroli oraz stałemu nadzorowi kamer podczas pakowania hurtownia redukuje do minimum ilość pomyłem powstałych podczas realizacji zamówienia.

Hurtownia zoologiczna Molos oferuje platformę B2B dla swoich klientów, dzięki której można przeglądać całą ofertę hurtowni oraz zapoznać się z aktualnymi promocjami i nowościami. Znajdziemy tam produkty takich producentów jak Dolina Noteci, Firskies ( Purina ), Animonda, Felix, Brit, które oferują karmy dla małego oraz dorosłego psa, a także dla kota.

W hurtowni znajdziemy też transportery, ubranka dla zwierząt oraz różnego rodzaju lekarstwa przeznaczone głównie dla placówek weterynaryjnych.

molos hurtownia dropshipping
Molos hurtownią dla weterynarii

Hurtownia zoologiczna to także produkty dla gryzoni i ptaków t.j. ziarna, odżywki, siano, podłoża i klatki, praktycznie wszystko co możemy spotkać w sklepie zoologicznym.

Współpraca z hurtownią Molos

Hurtownia Molos wymaga do współpracy od swoich partnerów, by posiadali jakąkolwiek wiedzę z zakresu zoologii i zwierząt, dlatego założenie konta w systemie dropshippingu wymaga podania szczegółowych danych firmy oraz podania typu prowadzonej działalności : sklep zoologiczny, specjalistyczny sklep, hurtownia zoologiczna, zakład leczniczy dla zwierząt, hurtownia weterynaryjna.

Dopiero po założeniu konta w Molos, otrzymamy dostęp do pełnej bazy produktów oraz plik XML możliwy do zintegrowania się z ich systemem B2B.

Integracja z Molos

Integracja sklepu internetowego z hurtownią Molos odbywa się przez plik XML który hurtownia udostępnia swoim partnerom. Plik XML możliwy jest do importu we własnym zakresie lub można skorzystać z automatycznej integracji dostępnej tutaj:

https://www.mhurt.pl/p1,integracja-sklepu-z-hurtownia.html

Pamiętaj, że integracja mHurt z hurtownią Molos pozwala na automatyczną integracje produktów oraz aktualizację cen i stanów magazynowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *