Hurtownia Wetro dla domu

integracja z hurtownią wetro

Wiele renomowanych zagranicznych marek jak np. Koziol, Eigenart, Pavoni, Guzzini, Forme Casa, Ladelle, Kleine Wolke to tylko część produktów jakie hurtownia Wetro posiada w swoich magazynach oraz udostępnia w pliku XML. Oprócz tego są wyłącznym producentem i dystrybutorem dekoracji ściennych marki DekoSign produkujących napisy 3D na ścianę które znajdują się domach wielu konsumentów.

O trudach jakie napotykają sklepy podczas współpracy z zagranicznymi markami można by napisać wiele, od problemów z płatnościami w danej walucie, po rozmowy biznesowe w innych językach dotyczące współpracy oraz wielkości zamówienia i logistyki do sklepu. Dlatego hurtownia Wetro ułatwia nieco sprawę i wszystkim zajmuje się sama, dodatkowo towar znajduje się w ich magazynach przez co dropshipping idealnie się tutaj sprawdzi i będzie można sprzedawać te produkty w swoich sklepach.

Hurtownia Wetro istnieje od 2012 roku, a szybki rozwój pozwolił w 2016 roku na ekspansję do innych krajów takich jak Wielka Brytania, Belgia, Luksemburg, Holandia, Włochy, Czechy, Rumunia.

Nie tylko dropshipping

Oferta Wetro skierowana jest nie tylko do sklepów internetowych ale też jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o sklepy stacjonarne. Nie ma żadnych limitów logistycznych dlatego można zamawiać pojedyncze produkty zarówno w modelu dropshipping jak i w tradycyjnym modelu sprzedaży. Produkty z hurtowni Wetro posiadają wysokiej jakości zdjęcia oraz profesjonalne opisy produktów, a dzięki jednolitej ofercie produktowej wszystko jest dobrze skatalogowane.

Tak na prawdę z hurtownią Wetro należy podjąć współpracę jeśli posiadamy sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz lub sklep stacjonarny, sklep z prezentami i gadżetami, sklep z akcesoriami do herbaty lub typowo dla herbaciarni, sklep z akcesoriami do pieczenia lub tzw. EKO sklep który w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, czy Wetro jest dla niego, polecam wejść bezpośrednio na stronę hurtowni lub obejrzeć katalogi produktów jakie posiadają na stronie:

http://www.wetro.pl/news/n/176/Katalogi


katalog wetro hurtownia
Katalogi Wetro marki Koziol

2 Komentarzy do “Hurtownia Wetro dla domu

  1. Witam.Jestem na poczatkowym etapie otwarcia sklepu internetowego na zasadach dropshippingu i w zwiazku z tym jestem ciekawa asortymentu firmy Wetro.

  2. Dzień dobry
    jestem zainteresowany współpracą w modelu dropshipping z hurtownią WETRO.
    Jak mogę się z Państwem skontaktować? Gdzie mogę zobaczyć pełną ofertę produktową?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *